• Na úvodnú hodinu si prineste: 
      -zdravotný dotazník (stiahnuť na stránke školy, podpísaný  zákonným zástupcom pri neplnoletých poslucháčoch)
      -vyhlásenie o bezinfekčnosti (stiahnuť na stránke školy, podpísaný zákonným zástupcom pri neplnoletých poslucháčoch)
      -rúško
      -návleky
      -5 eur
      ROZVRHY NIŽŠIE


      Jazyk :Nemecký jazyk
      Ročník: ZK1 mix
      Termín: Pondelok: 16:40-18:10
                    Streda: 16:40-18:10
      Miestnosť:105
      Vyučujúci: Mgr. Ľubica Ivanová

      1.    Baranová Mária 
      2.     Bobáková Nina
      3.    Goga Ferková Viera
      4.    Gvozeliaková Kristína 
      5.     Haľko Gregor
      6.    Hurová Dominika
      7.    Janák Ivan
      8.    Jurašeková Kristína 
      9.    Kántorová Claudia
      10.    Kaščák Leonard
      11.    Kozák Myron
      12.    Kravčíková Amélie
      13.    Maníková Mária
      14.    Pribula Oliver
      15.    Regeci František
      16.    Taiš Samuel
      17.    Tatran Matúš
      18.    Turčin Matej


      Jazyk :Nemecký jazyk
      Ročník: ZK2 Ž
      Termín: Utorok: 15:00-16:30
                    Piatok: 14:30-16:00
      Miestnosť:105
      Vyučujúci: Mgr. Ľubica Ivanová

      1.    Čorejová Zora
      2.    Hvišč Peter
      3.    Ivanko Ľuboš
      4.    Ivanko Michal
      5.    Kapišovský Damián 
      6.    Kollár Eduard
      7.    Mačura Sebastian
      8.    Rogoň Kristián
      9.    Rychtáriková Natália
      10.    Sabol Alan
      11.    Sončík Tomáš
      12.    Šofranko Šimon
      13.    Tomko Matúš
      14.    Tomko Šimon
      15.     Volanská Viktória 
      16.    Zemčák Matej
      17.    Žarnayová Lenka


      Jazyk :Nemecký jazyk
      Ročník: ZK2 D
      Termín: Pondelok, streda 18:20-19:50
      Miestnosť:105
      Vyučujúci: Mgr. Ľubica Ivanová

      1.    Billá Denisa
      2.    Hvišč Tomáš
      3.    Káňa Tadeáš
      4.    Klebon Ján
      5.    Kopiton Adriana
      6.    Krištofiková Alena
      7.    Lukačová Daniela
      8.    Lukačová Martina
      9.    Ňachaj Branislav
      10.    Pajunk Šimon
      11.     Rabatín Miroslav
      12.    Štempeľová Elena
      13.    Tomášová Ivona
      14.    Trojanovič Martin
      15.    Vašková Erika
      16.    Vrzalová Jana


      Jazyk :Nemecký jazyk
      Ročník: SK1 mix
      Termín: Utorok:18:20-19:50
                   Štvrtok: 16:40-18:10
      Miestnosť:105
      Vyučujúci: Mgr. Ľubica Ivanová

      1.     Andraščíková Michaela
      2.    Arendáč Matej
      3.     Aron Jozef
      4.    Brendzová Ľuboslava
      5.    Drabaščíková Marcela
      6.    Gľabová Mária
      7.    Harčaríková Timea
      8.    Iatsyk Anna
      9.    Kušnírová Bianka
      10.    Mašlejová Jana
      11.    Matisko Jakub
      12.    Nováková Dominika
      13.     Polomská Zdenka
      14.    Tóthová Simona
      15.    Vajda Karol
      16.     Zajacová Jana


      Jazyk :Nemecký jazyk
      Ročník: SK1 Ž
      Termín: Pondelok, streda 15:00-16:30
      Miestnosť:105
      Vyučujúci: Mgr. Ľubica Ivanová

      1.    Andraščík Dominik
      2.    Citor Matúš
      3.    Čech Alex
      4.    Erošová Lucia
      5.    Jakubková Juliana
      6.    Jenčo Marek
      7.    Kalinaj Alex
      8.    Mihalčín Martin
      9.     Obročník Alexander
      10.    Ondáš Martin
      11.    Rusinová Martina
      12.    Segľa Samuel
      13.    Segľa Tomáš
      14.    Svat Andrej
      15.    Švecová Nikola
      16.    Valaštiak Jakub
      17.    Želinský Pavol

       
      Jazyk :Nemecký jazyk
      Ročník: SK2 Ž
      Termín: Utorok:16:40-18:10
                   Štvrtok: 15:00-16:30
      Miestnosť:105
      Vyučujúci: Mgr. Ľubica Ivanová

      1.    Gáliková Slávka
      2.    Garančovská Stanislava
      3.    Gazdič Matej
      4.    Hnatič Daniel
      5.    Hromják Matej
      6.    Ivanková Hedviga
      7.    Kimáková Emma
      8.    Kolesárová Michaela
      9.    Leferovič Oliver
      10.    Madzinová Renáta
      11.    Palčáková Beáta 
      12.    Paločko Tomáš
      13.     Raševová Silvia
      14.    Reviľák Adam
      15.    Ružbarský Samuel
      16.    Sivák Kristán
      17.    Tchur Marek
      18.    Tkáčová Eva
      19.    Žarnay Peter

      Jazyk:         Nemecký
      Ročník:       PK / VK2
      Termín:      Pondelok    18.20 – 19.50 h 
                        Štvrtok    16.40 – 18.10 h
      Miestnosť:     č. 109
      Vyučujúci:     Mgr. Z. Príhodová
      Úvodná hodina:  14.9.2020 o 17.15h 


      Pozn.:  Podmienečne otvorený kurz v septembri – v prípade neschválenia kurzu zriaďovateľom z dôvodu nižšieho počtu poslucháčov bude kurz zrušený a vrátené školné.

      1.    Humeňanská Marta, Mgr.
      2.    Jakubík Michal
      3.    Kvokačková Alena
      4.    Majirošová Helena, Mgr.
      5.    Liptáková Jana, Ing., PhD.
      6.    Orečná Veronika
      7.    Príhodová Terézia
      8.    Turáková Ľudmila, Ing.
      9.    Šišin Viktor, Mgr. PhD.
      10.    Žarnay Pavol, Ing.


      Jazyk :    Nemecký jazyk
      Ročník:     VK2 
      Termín:     Utorok    16.40 – 18.10 h
                       Štvrtok     16.40 – 18.10 h
      Miestnosť:     č. 74
      Vyučujúci:     Mgr. Zuzana Šmeralová

      1.    Beňková Veronika
      2.    Dzurendová Eva
      3.    Eroš Tomáš
      4.    Gálová Tamara
      5.    Halasová Jarka
      6.    Hrašková Monika
      7.    Jenčová Kristína
      8.    Kačmarová Natália
      9.    Páll Juraj
      10.    Partila Damián
      11.    Pošefko Dominik
      12.    Straková Danka
      13.    Zajacová Lenka
      14.    Žiak Milan