• Na úvodnú hodinu si prineste: 

      - POTVRDENIE O ZAPLATENÍ /ak ste ho ešte neposlali mailom/
      -dotazník o bezpríznakovosti
      -návleky
      -rúško
      -5 eur /ak ste ešte neuhradili/


      ROZVRHY NIŽŠIE

       

      Jazyk: francúzsky

      Ročník: ZK 1 Ž

      Termín: utorok: 15.00 – 16.30

                     štvrtok:15.00 – 16.30

      Miestnosť: č.81

      Vyučujúci: PhDr. A. Gezová

       

      1. Bačenková Emma
      2. Garnier Sophie
      3. Halušková Stanka
      4. Komlošová Sonia
      5. Triščíková Lucia

       

      Jazyk: francúzsky

      Ročník: ZK 2 mix

      Termín: pondelok: 16.40 – 18.10

                    streda: 16.40 – 18.10

      Miestnosť: č. 81

      Vyučujúci: PhDr. A. Gezová

       

      1. Dzurendová Eva JUDr.
      2. Juskanič Jozef
      3. Knutová Juliana
      4. Kóššová Martina Ing.
      5. Kovalčíková Mária Ing.
      6. Páll Juraj MUDr.
      7. Palušková Gréta
      8. Ragulská Ema
      9. Šuščáková Zdenka
      10. Vasiľová Ivana
      11. Višňovská Eliška
      12. Zapotoková Marianna

       

      Jazyk: francúzsky

      Ročník: SK 1 mix

      Termín: pondelok: 15.00 16.30

                    streda: 15.00 – 16.30

      Miestnosť: č.81

      Vyučujúci: PhDr. A. Gezová

       

      1. Butkovičová Nikola Mgr.
      2. Karnižová Katarína
      3. Kolesárová Jana
      4. Lorková Saša
      5. Popovcová Sofia
      6. Štetina Enzo
      7. Vargová Timea

       

      Jazyk: francúzsky

      Ročník: VK 1 mix

      Termín: utorok: 16.40 – 18.10

                    štvrtok: 16.40 – 18.10

      Miestnosť: č.81

      Vyučujúci: PhDr. A. Gezová

                         Mgr. A. Hudáková

                         Bruno Duboscq

      1. Balážová Marta
      2. Baran Martin JUDr.
      3. Baran Matej
      4. Bartle Lucia
      5. Benková Gabriela
      6. Gerda Alex
      7. Kanderka Alex
      8. Letícia Čmelíková
      9. Mačura Sebastián
      10. Pasok Anastasia
      11. Siváková Daša Mgr.