•  

       KURZ

        MIESTNOSŤ

             TERMÍN

            VYUČUJÚCI

                                  Základný žiacky kurz 1. ročník /ZK 1 105/ - 1. prír.

      ZK 1 105 A

      127

      Utorok 14.00 – 15.05

      štvrtok 14.00 – 15.05

      Mgr. P. Gálová

      ZK1 105

      B

      ZŠ Bajkalská

      Pondelok / streda

      14.00 – 15.05 hod.

      Mgr. G. Cirjaková

      ZK1 105

      C

      ZŠ Bajkalská

      utorok / štvrtok

      15.10-16.15 hod

      Mgr. J. Prextová

      ZK 1 105

      D

      ZŠ Májové námestie

      pondelok / streda

      15.00 – 16.05 hod.

      Mgr. D. Uličná

                           Základný žiacky kurz 2. ročník /ZK 2 105/ - 2. prípravka

      ZK 2 105 A

      126, 104

      streda 14:30 – 15:35

      piatok 14:00 – 15:05

      Mgr. M. Douděrová  126

      Mgr. M. Douděrová  104

      ZK 2 105

      B

      128

      pondelok 14.30 -15.35

      streda      14.30- 15.35

      Mgr. P. Gálová

       

      ZK 2 105

      C

      30

      utorok 14.50 – 15.55

      piatok 15.00-16.05

      Mgr. J. Sipko

      ZK 2 105

      D

      ZŠ Bajkalská

      pondelok / streda

      15.10 – 16.15 hod.

      Mgr. G. Cirjaková

      ZK 2 105

      E

      ZŠ Bajkalská

      utorok/štvrtok

      14.00 – 15.05 hod.

      Mgr. J. Prextová

      ZK 2 105

      F

      ZŠ Májové námestie

      utorok  / štvrtok

      15.00 – 16.05 hod.

      Mgr. D. Uličná

      ZK 2 105

      G

      ZŠ Májové námestie

      utorok / štvrtok

      16.10 – 17.15 hod.

      Mgr. D. Uličná

       

       

                                

                                     Anglický jazyk -  Základný kurz, 1. ročník /ZK 1/

      KURZ          

      MIESTNOSŤ            

      TERMÍN                       

       VYUČUJÚCI                        

      ZK 1 A

      74

      Pondelok  18.20-19.50

      Streda 17.35-19.05

      Mgr. N. Andrejková

      ZK 1 B

      74

      utorok   15.00 – 16.30

      piatok  14.45 – 16.15

      Mgr. N. Andrejková

      ZK 1 C

      127

      pondelok 15.00-16.30

      streda 15,00-16,30

      PaedDr. L. Bicáková

      ZK 1 D

      104

      utorok 15.00 -16.30

      štvrtok 15.00 – 16.30

      Mgr. M. Douděrová

      ZK 1 E

      33

      Pondelok / streda

      15.45 – 17.15          

      Mgr. P. Gálová

      ZK 1 F

      33

      utorok: 15.15 – 16.45

      štvrtok: 15.15 – 16.45

      Mgr. P. Gálová

      ZK 1 G

      33

      utorok 16:55-18:25

      piatok 15:00-16:30

      Mgr. P. Gálová

      ZK 1 H

      82

      utorok   18.20 – 19.50

      štvrtok  17.35 – 19.05

      Mgr. E. Kuchárová

      ZK 1 I

      75

      Pondelok 15.00-16.30

      Streda 15.00 – 16.30

      Mgr. D. Kundračíková

      ZK 1 J

      109

      Pondelok, streda

      15.00 – 16.30

      Mgr. Z. Príhodová

      ZK 1 K

      109

      Utorok 15.00-16.30

      Piatok 14.45-16.15

      Mgr. Z. Príhodová

       


       

       Anglický jazyk -  Základný kurz, 2. ročník /ZK 2/

      KURZ        

      MIESTNOSŤ            

      TERMÍN /deň,hod/        

      VYUČUJÚCI                     

      ZK 2 A

      104

      Pondelok 15.00-16.30

      Streda 15.40-17.10

      Mgr. M. Douděrová

      ZK 2 B

      33

      Pondelok      17.25–18.55

      Streda            17.25-18.55

      Mgr. P. Gálová

      ZK 2 C

      78

      Utorok 18:20 – 19:50

      štvrtok 18:20 – 19:50

      Mgr. E. Klauzerová

      ZK 2 D

      82

      Utorok 15.00 – 16.30

      piatok 15.00 – 16.30

      Mgr. E. Kuchárová

      ZK 2 E

      82

      Pondelok / streda

      15.00 – 16.30 hod.

      Mgr. E. Kuchárová

      ZK 2 F

      75

      Utorok / štvrtok

      15.00 – 16.30

      Mgr. D. Kundračíková

      ZK 2 G

      75

      Pondelok / Streda

      16.40 – 18.10

      Mgr. D. Kundračíková

      ZK 2 H

      109

      Utorok 16.40-18.10

      Štvrtok 15.00-16.30

      Mgr. Z. Príhodová

      ZK 2 

      30

      Pondelok, streda    

      15,00 -16,30

      Mgr. J. Sipko

       


                             

      Anglický jazyk -  Stredný kurz, 1. ročník /SK 1/

      KURZ       

      MIESTNOSŤ           

      TERMÍN                                 

      VYUČUJÚCI               

      SK 1 A

      74

      pondelok: 15,00-16,30

      streda: 15,00-16,30

      Mgr. N. Andrejková

      SK 1 B

      104

      Pondelok 16.40-18.10

      Streda 17.15-18.45

      Mgr. M. Douděrová

      SK 1 C

      104

      Utorok 17.25-18.55

      Štvrtok 16.40-18.10

      Mgr. M. Douděrová

      SK 1 D

      78

      Pondelok / streda

      15.00 – 16.30

      Mgr. E. Klauzerová

      SK 1 E

      78

      Utorok – štvrtok

      15.00 – 16.30

      Mgr. E. Klauzerová

      SK 1 F

      82

      utorok   16.40-18.10

      štvrtok  15:00–16:30

      Mgr. E. Kuchárová

      SK 1 G

      30

      Utorok            16.00 – 17.30

      Štvrtok 15.00 – 16.30

      Mgr. J. Sipko

      SK 1 H

      30

      Pondelok 18:20–19:50

      Streda 18:20 – 19:50

      Mgr. J. Sipko

      SK 1 I

      102

      Utorok / Štvrtok

      15:00 - 16:30

      Mgr. J. Šnirc

      SK 1 J

      102

      Utorok /  Štvrtok

      16:40 – 18:10

      Mgr. J. Šnirc

       

       


      Anglický jazyk -  Stredný kurz, 2. ročník /SK 2/

      KURZ 

      MIESTNOSŤ   

      TERMÍN

      VYUČUJÚCI

      SK 2  A

      74, 32

      Pondelok 16:40 – 18:10

      Streda 16:40 – 17:25

      Streda 17:25 – 18:10

      Mgr. N. Andrejková /74/

      Mgr. N. Andrejková /74/

      Kevin Macke /32/

      SK 2 B

      74, 32

      utorok  16.40-17.25

                   17.25-18.10

      Štvrtok 15.00-16.30

      Mgr. N. Andrejková /74/

      Kevin Macke /32/

      Mgr. N. Andrejková /74/

      SK 2 C

      104, 32

      utorok  15.45-16.30 

                  16.30-17.15    

      Piatok  15.05-16.35                         

      Kevin Macke /32/

      Mgr. M. Douděrová /104/

      Mgr. M. Douděrová /104/  

      SK 2 D

      78, 32

      Streda- 16.40-18.10      

      Piatok   15.00- 15.45

                  15.45-16.30

      Mgr. E. Klauzerová /78/

      Kevin Macke /32/

      Mgr. E. Klauzerová /78/

      SK 2 E

      78, 32

      Pondelok 16.40-18.10

      Piatok - 15.00-15.45

                  15.45-16.30

      Mgr. E. Klauzerová /78/

      Mgr. E. Klauzerová /78/

      Kevin Macke /32/

      SK 2 F

      82, 32

      pondelok 16,40-17,25

                     17.25-18.10

      streda:    16,40-18,10

      Mgr. E. Kuchárová /82/

      Kevin Macke /32/

      Mgr. E. Kuchárová /82/

      SK 2 G

      82,32

      pondelok 17.35-19.05

      štvrtok     15.45-16-30

                     16,35-17,20               

      Mgr. E. Kuchárová /82/

      Kevin Macke /32/

      Mgr. E. Kuchárová /82/    

      SK 2 H

      30, 32

      utorok    16.40 – 17.25

                     17.30-18.15

      streda     16.40 – 18.10

      Kevin Macke /32/

      Mgr. J. Sipko /30/

      Mgr. J. Sipko /30/

      SK 2 I

      102, 103

      pondelok 15:00–16:30 

      streda  16:40 – 17:25   

                  17:25 - 18:10 

      Mgr. J. Šnirc /102/

      Mark Swanson /102/

      Mgr. J. Šnirc /103/

      SK 2 J

      102, 103

      pondelok  18:20 – 19:50   

      streda     16:40-17:25         

                     17:25–18:10

      Mgr. J. Šnirc /102/          

      Mgr. J. Šnirc /103/

      Mark Swanson /102/

      SK 2 K

      EP

      Gym. Lipany

      Pondelok 17.15-18.45

      Streda     17.15-18.45

      PhDr. D. Kazimír, PhD.

                           


                           

      Anglický jazykVyšší kurz 1. ročník /VK 1/

      KURZ   

      MIESTNOSŤ   

      TERMÍN                                           

      VYUČUJÚCI                   

      VK 1 A

      74

      utorok 17.35 – 19.05

      štvrtok 17.20 – 18.50

      Mgr. N. Andrejková

      VK 1 B

      78

      utorok 16:40-18:10

      štvrtok 16:40-18:10

      Mgr. E. Klauzerová

      VK 1 C

      75

       

      Utorok / štvrtok

      16.40 – 18.10

      Mgr. D. Kundračíková

      VK 1 D

      110

      pondelok  / streda

      15.00-16.30

      O. Simková

      VK1 E

      110

      utorok / štvrtok

      15:00 – 16:30

      O. Simková

      VK 1 F

      102

      Pondelok: 16.40 – 18.10

      Streda: 15.00 – 16.30

      Mgr. J. Šnirc

                                                           


       

       

      Anglický jazyk -  Vyšší kurz 2. ročník /VK2/

      KURZ   

      MIESTNOSŤ   

      TERMÍN                                           

      VYUČUJÚCI                  

      VK 2 A

      109, 32

      pondelok 16:40-18:10

      streda  18:20-19:50

      Mgr. Z. Príhodová /109/

      Kevin Macke /32/

      VK 2 B

      32, 110

      pondelok 18:20 –19:50

      streda 16:40 – 18:10    

      Kevin Macke /32/

      O. Simková /110/

      VK 2 C

      30, 32

      pondelok  16.40-18.10

      streda  15.45-17.15

      Mgr. J. Sipko /30/

      Macke Kevin /32/

      VK 2 D

      102, 32

      Utorok: 18.20 – 19.50

      Štvrtok: 16.40 – 18.10

      Mgr. J. Šnirc /102/

      Kevin Macke /32/

       

       

                           

      Prípravný kurz na všeobecnú štátnu  jazykovú skúšku  /PK v šjs/

      KURZ  

      MIESTNOSŤ    

      TERMÍN                                           

      VYUČUJÚCI                  

      PK A

      110, 32

      Pondelok 16.40-18.10

      Štvrtok     18.20-19.50

      O. Simková /110/

      K. Macke

      PK B

      30, 32

      streda   16.40-18.10

      piatok    16.40-18.10

      Mgr. J. Sipko/30/

      Macke Kevin /32/

      PK C

      32, 102

      pondelok   15.45 -17.15

      piatok        15.00–16.30

      Kevin Macke /32/

      Mgr. J. Šnirc /102/

       


                                                       

      Anglický jazyk -      konverzačný kurz na úrovni B2-C1 1 x 90 min.     

      KURZ       

      MIESTN.          

      TERMÍN                                  

      VYUČUJÚCI                 

      Konverzačný

      B2-C1

      102

      streda 18.20-19.50 hod.

      Mark Swanson

      späť na začiatok stránky