• Na úvodnú hodinu si prineste: 

      - POTVRDENIE O ZAPLATENÍ /ak ste ho ešte neposlali mailom/
      -dotazník o bezpríznakovosti
      -návleky
      -rúško
      -5 eur /ak ste ešte neuhradili/

      Ak chcete prestúpiť do iného kurzu, prosím volajte od 16.9.2021 od 14.00 alebo osobne. Ďakujeme.


      ROZVRHY NIŽŠIE

       

      Jazyk: Anglický

      Ročník: ZK1 / 105

      Termín: Utorok 14.00 – 15.05

                     Štvrtok 14.00 -15.05

      Miestnosť: ZŠ Bajkalská

      Vyučujúci: Mgr. Natália Savková

       

       

      1. Callová Nela
      2. Ďaďovský Matyáš
      3. Kaňuková Diana
      1. Kubaniová Hana
      2. Lacko Jakub
      3. Miščík Marko
      4. Novický Ján
      5. Petrišin Leonard
      6. Pravdová Karolína
      7. Stančák Sofia
      8. Straková Nela
      9. Špireng Matúš
      10. Tomková Bianca
      11. Tulejová Nela
      12. Zubrická Natália
      13. Karšaiová Lucia

       

       

      Jazyk: Anglický

      Ročník: ZK2 /105

      Termín: Utorok 15.15 -16.20

                     Štvrtok 15.15 -16.20

      Miestnosť: ZŠ Bajkalská

      Vyučujúci: Mgr. Natália Savková

       

      1. Demeková Lucia
      2. Duleba Boris
      3. Durechová Kristína
      4. Horňak Patrik
      5. Lacko Tomáš
      6. Lichvárová Juliana
      7. Rečičárová Lilianne
      8. Senderáková Soňa
      9. Vaculíková Natália
      10. Vašková Zuzana
      11. Vašková Nela
      12. Želinská Marika
      13. Žilková Júlia

      Jazyk: Anglický

      Ročník: ZK2/ 105

      Termín: Streda 15.00 -16.05

                     Piatok 15.00 -16.05

      Miestnosť: č.78, Plzenská

      Vyučujúci: Mgr. Natália Savková

       

       

      1. Bašista Matej
      2. Benčík Tomáš
      3. Brumerčík Damián
      4. Brumerčík Michal
      5. Brumerčík Samuel
      6. Černický Marko
      7. Demčáková Eva
      8. Dvorčáková Iva
      9. Gdovin Filip
      10. Ligusová Barbora
      11. Rahl Neo Martin
      12. Stošeková Maxine
      13. Timová Andrea

       

      Jazyk: Anglický

      Ročník: ZK2/105 druhá prípravka

      Termín: Pondelok 14:30 – 15:35

           Streda 14:30 – 15:35

      Miestnosť: č. 127

      Vyučujúci: Mgr. Patrícia Gálová

       

      1. Balčák Marko
      2. Čížeková Petra
      3. Huňadyová Emma
      4. Jarkovský Matej
      5. Kron Šimon
      6. Kyseľová Sandra
      7. Luterán Daniel
      8. Onofrejová Natália
      9. Oravcová Zuzana
      10. Saloková Stela
      11. Šafranko Tadeáš
      12. Vasylkovskyi Andrii

       

       

      Jazyk: Anglický
      Ročník: ZK2 /105  - Zš Májové námestie (Prípravka), 1. stretnutie pri vrátnici

      Termín: streda, piatok od 14:00 do 15:05
      Vyučujúci: Mgr. Veronika Semancová

       

      1. Baláž Adam
      2. Belušková Simona
      3. Haľková Karolína
      4. Karniš Jakub
      5. Kostelníková Patrícia
      6. Kubica Šimon
      7. Ľaľová Martina
      8. Macejová Evelína
      9. Mojzešová Karolína
      10. Mrúzová Alexandra
      11. Obročníková Daniela
      12. Pankuchová Zuzana
      13. Petrik Matúš
      14. Regulská Nela
      15. Straková Simona-
      16. Šarišská Sofia
      17. Šarišská Viktória
      18. Vargová Diana
      19. Vašiga Adam
      20. Závadová Ema

       

       

      Jazyk: Anglický

      Ročník: ZK1 po prípravke

      Termín: Pondelok 15:00-16:30

                     Streda 15:00-16:30

      Miestnosť: č. 75

      Vyučujúci: PaedDr. Natália Andrejková

       

      1. Budaiová Lucia
      2. Demko Róbert
      3. Doležiová Laura
      4. Durkáč Lukáš
      5. Durkáčová Lucia
      6. Fekete Filip
      7. Grejták Michal
      8. Holéczy Adam
      9. Hudáková Klaudia
      10. Justiňáková Tamara
      11. Kleban Marco Alex
      12.  Kronová Laura
      13. Mihálik Alex
      14. Prokop Samuel
      15. Sirotňák Dávid
      16. Tabišová Eliška

       

       

      Jazyk: Anglický

      Ročník: ZK1 po prípravke

      Termín: Utorok 15:00-16:30

                     Piatok 14:45-16:15

      Miestnosť: č. 75

      Vyučujúci: PaedDr. Natália Andrejková

       

      1. Brandt Filip
      2. Cákoci Adam
      3. Cákoci Dávid
      4. Doležal Teo
      5. Kokoška Šimon
      6. Lipková Nela
      7. Lukáčová Adela
      8. Miščík Samuel
      9. Mochňacký Martin
      10. Olšavská Bianka
      11. Panová Hana
      12. Papcun Damián
      13. Szentiványi Matúš
      14. Šomský Marek
      15. Valíček Viliam
      16. Žabecká Alexandra Daniela 

       

       

      Jazyk: Anglický

      Ročník: ZK1 A

      Termín: Utorok 15:00 – 16:30

           Štvrtok 15:00 – 16:30

      Miestnosť: č. 33

      Vyučujúci: Mgr. Patrícia Gálová

      1. Belcák Gregor
      2. Buranovský Oliver
      3. Hasara Alex
      4. Harčarík Tomáš
      5. Hatala Richard
      6. Chovancová Dorota
      7. Kovaľ Tadeáš
      8. Kozmová Laura
      9. Kožej Timur
      10. Lukáč Peter
      11. Mikulová Melánia
      12. Norko Martin
      13. Pončák Matúš
      14. Ťukotová Karolína
      15. Vajda Tomáš
      16. Varga Adam
      17. Zápotoková Marína

       

       

      Jazyk: Anglický

      Ročník: ZK1 B

      Termín: Streda 15:45 – 17:15

                    Piatok 15:00 – 16:30

      Miestnosť: č. 33

      Vyučujúci: Mgr. Patrícia Gálová

      1. Dobranský Pavol
      2. Dobrovič Stanislav
      3. Fotta Timotej
      4. Kramárová Ema
      5. Kuba Tomáš
      6. Lamy Sebastián
      7. Lazoriková Sofia
      8. Mihálik Alex
      9. Mochňák Henrik
      10. Onofrejová Daniela
      11. Pončáková Tamara
      12. Pilátová Sabína
      13. Pilátová Sandra
      14. Saloková Timea
      15. Šagát Gabriel
      16. Výhonská Anna
      17. Žilková Jana

       

       

      Jazyk:   Anglický

      Ročník:   ZK1 (dospelí)

      Termín:   Pondelok 16:30-18:00

                       Streda      17:35-19:00    

      Miestnosť: č. 102

      Vyučujúci: Mgr. Juraj Šnirc

       

      1. Andrejková Zuzana, Mgr.
      2. Čerkalová Adela
      3. Hochrunová Daniela, Ing.
      4. Mochňacká Dáša, Mgr.
      5. Poláková Anna, Ing.
      6. Sepešiová Daniela, Mgr.
      7. Timková Ľudmila, Mgr.
      8. Uličný Lukáš

       

       

      Jazyk:                   Anglický

      Ročník:                ZK1  (ZŠ)

      Termín:                Pondelok    15.00 – 16.30

                                    Streda         15.00 – 16.30

      Miestnosť:           č. 109

      Vyučujúci:           Mgr. Zuzana Príhodová

               

       

      1. Báliková Zoja
      2. Dzurillová Janka  
      3. Franko Filip
      4. Ferencová Katarína
      5. Gmitrová Denisa
      6. Kollárová Jana 
      7. Komár Dávid
      8. Majdák Filip 
      9. Majirský Samuel
      10. Maňko Matúš
      11. Marko Nikolas 
      12. Nováková Katarína 
      13. Rozmanová Dominika 
      14. Rypák Dávid Leo
      15.  Saloková Stela 
      16.  Ščerbáková Katarína 
      17.  Špes Eduard

       

       

      Úvodná vyučovacia hodina sa uskutoční dňa 20.9.2021 o 15.00 h v miestnosti č. 109.

       

       

       

      Jazyk: Anglický

      Ročník: ZK2

      Termín: Utorok 17:35-19:05

                     Štvrtok 15:00-16:30

      Miestnosť: č. 75

      Vyučujúci: PaedDr. Natália Andrejková

       

      1. Beľušková Janka
      2. Čenčarik Juraj
      3. Gmitrová Dominika
      4. Husovksý Filip
      5. Kollárová Katarína
      6. Leláková Tamara
      7. Ličáková Vanesa
      8. Martausová Noemi
      9. Mikulová Sofia
      10. Potočňák Matej
      11. Sedlár Marko
      12. Slivka Šimon
      13. Šimčíková Natália
      14. Šoltésová Nela
      15. Tomičová Tamara
      16. Tuptová Tamara

       

      Jazyk: Anglický

      Ročník: ZK2

      Termín: Utorok 16:40 – 18:10

                     Štvrtok 16:40 – 18:10

      Miestnosť: č. 33

      Vyučujúci: Mgr. Patrícia Gálová

      1. Bebková Karin Paulína
      2. Bodnár Timotej
      3. Čermáková Barbora
      4. Galdunová Zuzana
      5. Hatala Peter
      6. Kollárová Katarína
      7. Kollárová Sofia
      8. Lipovská Liana
      9. Michalíková Nela
      10. Norková Nela
      11. Pecúchová Dana
      12. Sedlačko Richard
      13. Štovčík Patrik
      14. Tutoky Tamara
      15. Uličný Tomáš
      16. Vaščáková Tamara

       

      Jazyk: Anglický
      Ročník: ZK2 dospelí

      Termín: utorok 17:35- 19:05, štvrtok 18:20-19:50

      Miestnosť: č.110
      Vyučujúci: Mgr. Veronika Semancová

       

      1. Beňová Zuzana

      2. Gregová Monika

      3. Ivanová Lenka

      4. Kacarová Dominika

      5. Kačmariková Monika

      6. Paľová Katarína

      7. Peržeľ Vincent

      8. Saraková Monika

       

       

      Jazyk: Anglický
      Ročník: ZK2 b žiaci

      Termín: utorok a štvrtok, 15:00-16:30

      Miestnosť:  č.110
      Vyučujúci: Mgr. Veronika Semancová

      1. Birošová Zuznana
      2. Foltínová Simona
      3. Hajduk Samuel
      4. Halahyjová Laura
      5. Jašek Jakub
      6. Kapa Jakub
      7. Leškovská Tatiana
      8. Maliňáková Tamara
      9. Oravcová Soňa
      10. Pavuková Alexandra
      11. Pažuk Martin
      12. Pijáčková Nela
      13. Saloková Timea
      14. Tarbajovský Oskar
      15. Širý Marián
      16. Vašková Natália
      17. Wűnsch Nino

       

      Jazyk: Anglický
      Ročník: ZK2 a žiaci,

      Termín: pondelok a streda, od 15:00-16:30

      Miestnosť: č.110
      Vyučujúci: Mgr. Veronika Semancová

       

      1. Arendáčová Alica
      2. Demek Daniel
      3. Demek Michal
      4. Ďurica Matej
      5. Gurka Martin
      6. Javorská Natália
      7. Kolesár Maxim
      8. Kollarčíková Emma
      9. Leláková Tamara
      10. Prusák Jakub
      11. Špirengová Eva
      12. Šulík Nikodém
      13. Vargová Ema
      14. Vyhnátek Tomáš
      15. Želizňák Michal

       

       

      Jazyk:                   Anglický

      Ročník:                ZK2  (ZŠ)

      Termín:                Pondelok    16.40 – 18.10

                                    Streda         16.40 – 18.10

      Miestnosť:           č. 109

      Vyučujúci:           Mgr. Zuzana Príhodová

       

      1.         Aviles Anita Mejia

      2.         Biroš Adam

      3.         Čajko Aleš

      4.         Dobrovič Stanislav

      5.         Hlubovič Matej

      6.         Kaňuščinová Natália 

      7.         Kaňuščinová Viktória

      8.         Klimovič Tomáš

      9.         Kolesár Maxim

      10.       Krakovský Adam

      11.       Krejnusová Sofia

      12.       Kušnírová Mária                   

      13.       Paľová Sofia

      14.       Perečinský Tomáš

      15.       Petrušová Barbora

      16.       Vajda Šimon

      17.       Vyslocká Liliana

      Úvodná vyučovacia hodina sa uskutoční dňa 20.9.2021 o 16.40 h v miestnosti č. 109.

       

       

      Jazyk: Anglický

      Ročník: SK 1

      Termín: Pondelok 15:45 – 17:15

                     Streda 16:45 – 17:30 Mark Swanson, č. 103

                     Streda 17:30 – 18:15, č. 33

      Miestnosť: č. 33, č. 103

      Vyučujúci: Mgr. Patrícia Gálová,

                          Mark Swanson – lektor

       

      1. Džuppa Filip
      2. Hasara Max
      3. Ivanová Laura
      4. Kekeľová Chiara Laura
      5. Klobušovský Lukáš
      6. Kočiščin Timotej
      7. Komka Tomáš
      8. Kovalčíková Simona
      9. Kraviarová Vanessa
      10. Ligusová Emma
      11. Liptáková Alexandra
      12. Prestl Richard
      13. Rjapošová Natália
      14. Sklenková Lucia
      15. Srokovská Petra

       

       

      Jazyk: anglický

      Ročník: SK 1 - študenti

      Termín: utorok 15.45 -16.30

                    od  16. 30 – 17.15 – Mark Swanson   č.103

       štvrtok 15.00 – 16.30

      Miestnosť: č. 82 /103

      Vyučujúci: Mgr. E. Kuchárová

       

      1. Gardošová Nela
      2. Gmitrová Júlia
      3. Chromá Rebecca
      4. Chromá Stella
      5. Javorský Jakub
      6. Kozma Sebastián
      7. Ľaľová Dominika
      8. Paľová Dominika
      9. Papežová Simona
      10. Pfefferová Zuzana
      11. Prikler Richard
      12. Salaganičová Ingrid
      13. Sedlák Marko
      14. Ščavnická Lenka
      15. Tkáčová Sofia
      16. Vozňáková Nella
      17. Voznáková Timea

       

       

      Jazyk: Anglický
      Ročník: SK1  žiaci,

      Termín: pondelok 16:40-18:10,

      streda 17:25-18:10, Mark Swanson č.103

      streda 18:10-18:55, Veronika Semancová, č.110

      Miestnosť: č.110
      Vyučujúci: Mgr. Veronika Semancová/ Mark Swanson

      1. Dobranská Mária
      2. Gardošová Liliana
      3. Kmec Damián
      4. Letkovská Alexia
      5. Lipjancová Katarína
      6. Majirská Petra
      7. Mesárčová Dana
      8. Mihočová Nina
      9. Novotný Jakub
      10. Paprčková Soňa
      11. Pavlíková Adela
      12. Pošivák Boris
      13. Rábik Marek
      14. Tomková Bianca
      15. Uličná Laura
      16. Vargová Karin
      17. Varkondi Marek
      18. Vihonský Jakub
      19. Železník Viliam

       

       

      Jazyk:   Anglický

      Ročník:   SK1 (dospelí)

      Termín:      Pondelok: 17:35-19:05 (č. 102)

                          Štvrtok:    17:25-18:10 (č. 103)

                                            18:15-19:00 (č. 102)            

      Miestnosť: č. 102/č. 103

      Vyučujúci: Mgr. Juraj Šnirc/Mark Swanson

       

      1. Biščáková Andrea, Mgr.
      2. Hanesová Anna, Ing.
      3. Kolenič Róbert, Ing.
      4. Korba Pavol, Ing.
      5. Lepková Zuzana, Mgr.
      6. Matejová Slávka
      7. Mesarčová Dana
      8. Minaričová Ľubica
      9. Ondriová Jaroslava, Mgr.
      10. Reviľáková Zuzana, PaedDr.
      11. Szittyaiová Veronika, Mgr.
      12. Věchtová Dagmara

       

       

      Jazyk:   anglický

      Ročník:   SK1
      Termín: utorok: 15.00-15.45-Marianna Douděrová: 104

               15.45-16.30: lektor Mark Swanson: 103

      štvrtok: 15.00-16.30: Marianna Douděrová
      Miestnosť: č. 104
      Vyučujúci: Mgr. Marianna Douděrová

       

      1. Adamišinová Alžbeta
      2. Balážová Sofia
      3. Beňová Eva
      4. Blašková Ľudmila
      5. Galdunová Miriam
      6. Kivaderová Nina
      7. Koľšovská Lívia
      8. Malicherová Rút
      9. Miženková Aneta
      10. Obukhová Anastasia
      11. Ondrej Patrik
      12. Piterová Bučková Alexia
      13. Solár Viliam
      14. Spišovská Tamara
      15. Vadašová Nina
      16. Vihonská Michaela
      17. Vyslocká Zuzana
      18. Horňák Daniel

       

       

      Jazyk: Anglický

      Ročník:  SK 1

      Termín:      Utorok: 15.00 – 15.45 Mark č. 103

                          Utorok: 15.50-16.35 Sipko č. 30

                          Štvrtok: 15.00 – 16.30

      Miestnosť: č. 30

      Vyučujúci: Mgr. J. Sipko

       

        1. Andreánsky Sebastián                                                         
        2. Derner Maximilián 
        3. Gondžur Filip                                      
        4. Hlubeňová Veronika                                      
        5. Jarkovský Šimon                                                      
        6. Koščová Dominika                           
        7. Križan Šimon                                   
        8. Kušnír Eduard                                  
        9. Kyseľová Tatiana                             
        10. Lazorová Linda                                
        11. Lokajová Alana                                
        12. Makara Jakub                                   
        13. Makarová Sofia                                
        14. Mochňák Henrik                                
        15. Piroš Vladimír 
        16. Roba Lukáš                                                                 
        17. Sopková Mária                                 
        18. Šomská Daniela
        19. Trónová Ema                        
        20. Vojteková Paulína

       

       

      Jazyk: Anglický

      Ročník: SK2

      Termín: Utorok 16:40–18:10

                     /Utorok 17:25-18:10 Kevin/

                     Štvrtok 16:40-18:10

      Miestnosť: č. 75,  /Kevin- č. 32/

      Vyučujúci: PaedDr. Natália Andrejková

                          Kevin Macke, M.A.

       

      1. Antol Peter
      2. Bašistová Lívia
      3. Bednárová Soňa
      4. Drábová Sára
      5. Farkašová Anna
      6. Findriková Viktória
      7. Gajdošová Nataša
      8. Gajdošová Sabína
      9. Grus Marek
      10. Hudák Ronald
      11. Chovancová Tamara
      12. Kandera Krištof Max
      13. Kaňuščinová Bibiana
      14. Kollárová Gréta
      15. Kollárová Karolína
      16. Kubáňová Alexandra
      17. Lengelová Andrea
      18. Luterančíková Sofia
      19. Sabolová Nikola
      20. Saraková Alexandra

       

      Jazyk: Anglický

      Ročník: SK2

      Termín: Pondelok 16:40-18:10

                     Streda 16:40-18:10

                     /Streda 17:25-18:10 Kevin/ 

      Miestnosť: č. 75,  /Kevin- č. 32/

      Vyučujúci: PaedDr. Natália Andrejková

                          Kevin Macke, M.A.

         

      1. Bakaľarová Karolína
      2. Balčák Jakub
      3. Dvorščák Matej
      4. Hanzová Elena
      5. Košalková Daniela
      6. Krajňák Jakub
      7. Lapšanská Miroslava
      8. Lehetová Barbora
      9. Lichvárová Alexandra
      10. Lukáč Jakub
      11. Miháliková Nikola
      12. Mikolaj Matúš
      13. Olejník Filip
      14. Paľuch Lukáš
      15. Petričová Barbora
      16. Pudleinerová Zara
      17. Širý Tadeáš
      18. Vaščáková Klára
      19. Vašková Nina
      20. Zlatohlavá Sandra

       

       

      Jazyk: Anglický

      Ročník: SK2 SŠ + dospelí

      Termín: Pondelok 18:20-19:50

                     /Pondelok 19:05-19:50 Kevin/ 

                     Streda 17:35-19:05

      Miestnosť: č. 75,  /Kevin- č. 32/

      Vyučujúci: PaedDr. Natália Andrejková

                          Kevin Macke, M.A.

           

      1. Baranová Miroslava, Mgr.
      2. Imrichová Silvia, Mgr.
      3. Jakubčíková Zuzana, Mgr.
      4. Juričová Zuzana, Ing.
      5. Kačmarčíková Erika
      6. Kolarčiková Anna, Ing.
      7. Lukáčová Alexandra
      8. Macejková Andrea, Ing. arch.
      9. Mikolajová Melánia, Ing.
      10. Mrázová Gabriela, Mgr.
      11. Nigošová Anna, Mgr.
      12. Petzová Alžbeta
      13. Prokopová Nina
      14. Rennerová Iveta, Mgr.
      15. Schneiderová Monika, Mgr.
      16. Šafranková Lenka, Mgr.
      17. Vargovičová Ema Anna

       

       

      Jazyk: Anglický

      Ročník: SK 2

      Termín: Pondelok 17:25 – 18:55 č. 33

                     Štvrtok 17:25 – 18:10 Kevin Macke, č. 32

                     Štvrtok 18:20 – 19:05 č. 33

      Miestnosť: č. 32, 33

      Vyučujúci: Mgr. Patrícia Gálová,

      Kevin Macke – lektor

       

      1. Badžanová Katarína
      2. Herdická Nicole Emma
      3. Herdická Vanessa Mia
      4. Hlubeň Norbert
      5. Javorská Katarína
      6. Kačmár Tomáš
      7. Klevlyanyk Anastasiya
      8. Marcin Dominik
      9. Mihaľová Liliana
      10. Pekár Adam
      11. Pekárová Karolína
      12. Petrišinová Liliana
      13. Slavošová Michaela
      14. Širotňaková Dália
      15. Škvarková Terézia
      16. Špirengová Kristína
      17. Viničenková Nina

       

       

      Jazyk: Anglický
      Ročník: SK2  žiaci,

      Termín: utorok 15:45- 16:30 Kevin Macke, č.32,

      utorok Mgr. Semancová, 16:40-17:25 č.110,

      štvrtok 16:40 -18:10 č.110 Mgr. Semancová

      Miestnosť: č.32/č.110
      Vyučujúci: Mgr. Veronika Semancová/ Kevin Macke

      1. Balčáková Martina
      2. Bezegová Tamara
      3. Cibríková Zuzana
      4. Čačík Matej
      5. Čekanová Gabriela
      6. Holent Sebastián
      7. Kohuláková Slávka
      8. Kozár Martin
      9. Krupa Maroš
      10. Lehet Matúš
      11. Mňahončák Tomáš
      12. Pastucha Damián
      13. Stejskal Matúš
      14. Strýčková Marianna
      15. Šima Jakub
      16. Tobis Matej
      17. Varga Peter
      18. Verčimák Jakub

       

      Jazyk:                   Anglický

      Ročník:                SK2  (ZŠ)

      Termín:                Utorok        15.00 – 16.30

                                    Štvrtok       15.00 – 15.45 (Z. Príhodová)

                                                       15.45 – 16.30 (K. Macke)

      Miestnosť:           č. 109 / č. 32

      Vyučujúci:           Mgr. Zuzana Príhodová / Kevin Macke

       

      1.         Balčáková Kristína

      2.         Demčáková Ema

      3.         Ferencová Dominika

      4.         Gmitrová Michaela

      5.         Hatalová Ella 

      6.         Ištoková Nina

      7.         Jančová Lilly Camila

      8.         Kapišovský Damián 

      9.         Klimovičová Diana

      10.       Klimovičová Kamila 

      11.       Lipjancová Zuzana

      12.       Mladý Ján

      13.       Ottová Viktória

      14.       Polačková Paulína

      15.       Svocáková Marianna

      16.       Szanto Sebastián

      17.       Zapotoková Hana

      18.       Želinský Pavol

       

      Úvodná vyučovacia hodina sa uskutoční dňa 16.9.2021 o 15.00 h v miestnosti

      č. 109 a následne s americkým lektorom o 15.45 h v miestnosti č. 32.

       

      Jazyk:                   Anglický

      Ročník:                SK2  (ZŠ)

      Termín:                Utorok        16.40 – 18.10

                                    Štvrtok       15.45 – 16.30 (Z. Príhodová)

                                                       16.40 – 17.25 (K. Macke)

      Miestnosť:           č. 109 / č. 32

      Vyučujúci:           Mgr. Zuzana Príhodová / Kevin Macke

       

      1.         Černická Tamara

      2.         Ďaďovská Timea

      3.         Džuppa Matúš

      4.         Gašparovič Zoran

      5.         Gazdičová Ema

      6.         Gavurová Elena

      7.         Grocká Lenka

      8.         Kozma Damián

      9.         Kudlák Filip

      10.       Merkovská Laura

      11.       Miščíková Daniela

      12.       Ondášová Natália

      13.       Panová Eva

      14.       Nagyová Diana

      15.       Semanická Sofia

      16.       Slivka Martin

      17.       Štovčíková Eliška

      18.       Tokarčíková Laura

      19.       Vašková Tamara

       

      Úvodná vyučovacia hodina sa uskutoční dňa 16.9.2021 o 15.45 h v miestnosti

      č. 109 a následne s americkým lektorom o 16.40 h v miestnosti č. 32.

       

      Jazyk: anglický

      Ročník: VK 1

      Termín: utorok 16. 40 -18.10 

                                od 17.25 – Mark Swanson  č. 103

                                štvrtok 16. 40 – 18. 10

      Miestnosť: č. 82/103

      Vyučujúci: Mgr. E. Kuchárová

                         

       

      1.   Cifrová Ľudmila

      2.   Grajcár Jakub

      3.   Hrabko Ján

      4.   Kasenčák Matúš

      5.   Kazimírová Kvetoslava   

      6.   Kosťová Alexandra

      7.   Majdáková Vanesa               

      8.   Mariňáková Natália                          

      9.   Mišenková Veronika            

      10. Mižovová Nina      

      11. Reguliová Dorota          

      12. Reguliová Klára             

      13. Sentiváni Milan, Mgr.                      

      14. Slezák Timotej                                          

      15. Strýček Martin                      

      16. Šalamunová Ema

      17. Šalata Kristán

      18. Šofraneková Alexandra

       

       

      Jazyk: Anglický

      Ročník: VK 1

      Termín: Pondelok 18.20 19.50

           Streda 16.00 -16.45 with Mark Swanson na č.103

                     Streda 16.45 – 17.30

      Miestnosť: č. 78 / č.103

      Vyučujúci: Mgr. Natália Savková

      1. Adamová Jaroslava
      2. Baranovič Marta
      3. Bednár Branislav
      4. Bokšová Andrea
      5. Chromeková Lenka
      6. Karaffová Marcela
      7. Klepsatelová Ľudmila
      8. Matisko Jakub
      9. Miščíková Mária
      10. Mikolaj Tadeáš
      11. Olexyová Zuzana
      12. Petková Miriam
      13. Pribulová Ivana
      14. Sabolová Ema
      15. Saraka Maroš
      16. Židik Patrik

       

      Jazyk: Anglický

      Ročník: VK1 (študenti)

      Termín: Utorok: 15:30-17:00 (č. 102)

                     Štvrtok:    15:50-16:35 (č. 102)

                                       16:40-17:25 (č. 103)

      Miestnosť: č. 102/č. 103

      Vyučujúci: Mgr. Juraj Šnirc/Mark Swanson

       

      1. Bartko Tomáš
      2. Cigán Miroslav
      3. Kurucová Terézia
      4. Lapoš Daniel
      5. Lešková Klára
      6. Makarová Tamara
      7. Maňko Šimon
      8. Nagyová Edita
      9. Poľaček Adam
      10. Radvanská Mária
      11. Ragulská Ema
      12. Szabová Michaela
      13. Šustíková Zuzana
      14. Tabišová Tereza.
      15. Zborovjan Martin, Mgr., PhD.

       

      Jazyk: Anglický

      Ročník: VK 1

      Termín:      Pondelok: 15.00 – 16.30 č.30

                          Streda: 15.00 – 15.45 Mark č. 103

      Streda: 15.50 – 16.35  č.30

      Miestnosť: č. 30, č. 103

      Vyučujúci:  Mgr. J. Sipko

                          Mark Swanson

       

      1. Andraščík Jakub
      2. Dudaščík Adam
      3. Hagyari Peter Christian
      4. Imrich Patrik
      5. Ivanová Soňa
      6. Kuchár Adam
      7. Mikloš Matúš
      8. Murcko Juraj
      9. Padová Michaela
      10. Petrik Slavomír
      11. Potočňáková Natália
      12. Schlosser Adam
      13. Šutran Peter
      14. Varhoľ Samuel 

       

      Jazyk: Anglický

      Ročník:  VK 1

      Termín:      Utorok: 16.40 – 18.10 Sipko č.30

                          Štvrtok: 15.45 – 16.30 Mark č.103

                          Štvrtok: 16.35 – 17.20 Sipko č.30

      Miestnosť: 103/30

      Vyučujúci:  Mgr. J. Sipko

                          Mark Swanson

       

      1. Čerychová Žofia                               
      2. Doležalová Ema                               
      3. Gernátová Erika                               
      4. Gmitrová Veronika   
      5. Grohoľová Miroslava                       
      6. Holda Martin                                    
      7. Hudačko Andrej                               
      8. Javorský Pavol                                 
      9. Leone Alex                                       
      10. Lokaj Adam                                      
      11. Mikulová Alojzia                             
      12. Sabolčíková Michaela                      
      13. Šalamonová Katarína                                   
      14. Ščecina Simeon Ján                          
      15. Škripko FIlip                                                   
      16. Tomečko Michal Peter                     
      17. Voľanská Alexandra                         

       

      Jazyk: Anglický

      Ročník: VK 2 A

      Termín: Pondelok 15.00 – 16.30 (č. 78)

           Štvrtok 18.20 – 19.50 (č. 32)

      Miestnosť: č. 78 / č. 32

      Vyučujúci: Mgr. Natália Savková, Kevin Macke

      1. Birčák Rastislav
      2. Gmitter Richard
      3. Hrabko Juraj
      4. Ildžová Michaela
      5. Jiránková Adriana
      6. Kušnír Martin
      7. Maník Dávid
      8. Mikuš Adam Oliver
      9. Ňakatová Eva
      10. Partila Jonáš
      11. Rusanyuk Lenka
      12. Ružbarský Samuel
      13. Sedlačko Samuel
      14. Sopko Jakub
      15. Stanko Branislav
      16. Vagaská Simona
      17. Vargová Natália
      18. Wittner Richard

       

      Jazyk: Anglický

      Ročník: VK 2 B

      Termín: Pondelok 16.40 – 18.10 (č. 78)

           Streda 18.20 – 19.50 (č. 32)

      Miestnosť: č. 78 / č. 32

      Vyučujúci: Mgr. Natália Savková, Kevin Macke

      1. Baňas Matúš
      2. Bystrianska Marta
      3. Durkáčová Anna
      4. Gajdošová Olívia
      5. Kollár Eduard
      6. Koľová Martina
      7. Kolpaková Tamara
      8. Lukáčová Karolína
      9. Paľa Kristián
      10. Prídavok Adam
      11. Sedlár Matúš
      12. Štefčáková Christine
      13. Šuščáková Marcela
      14. Švecová Nikola
      15. Tkáčová Alena
      16. Tkáčová Emma
      17. Vanca Ján
      18. Viktorová Eva

       

      Jazyk: Anglický

      Ročník: VK 2 mix

      Termín:      Pondelok: 18.20 – 19.50 Sipko č. 30

                          Streda: 15.50 – 17.20 Kevin č. 32

      Miestnosť: č. 30, č. 32

      Vyučujúci:  Mgr. J. Sipko

                          Kevin Macke

       

      1. Balara Michal                       
      2. Blaško Branislav                              
      3. Bulla Michal             
      4. Gazdič Matej            
      5. Holindová Alena
      6. Hrubý Jakub              
      7. Ivančová Ľudmila     
      8. Kollár    Matúš          
      9. Krajňáková Timea    
      10. Kronova Dorota        
      11. Malik Martin            
      12. Mašlejová Jana
      13. Ondriová Júlia Mária           
      14. Orem Dávid   
      15. Petrišinová Lenka     
      16. Petzová Alexandra
      17. Strýček Ján    
      18. Štúr Ľudovít  
      19. Verešpej Peter  

       

       

      Jazyk:   Anglický

      Ročník:   VK2 (študenti)

      Termín:   Pondelok 15:55-17-25 (č. 32)

                       Streda      15:30-17:00 (č. 102)     

      Miestnosť: č. 32/č. 102

      Vyučujúci: Kevin A. Macke, M.A./Mgr. Juraj Šnirc

       

      1. Blihár Jakub, Mgr.
      2. Coraniičová Tamara
      3. Cuperová Nina
      4. Hlubovič Patrik
      5. Kazimír Erik
      6. Klempayová Martina
      7. Kolarčíková Anna, Ing.
      8. Kostecká Ema
      9. Macejová Nikola
      10. Oľšavský Alex
      11. Petrik Daniel
      12. Radvanská Tamara.
      13. Sopková Emília

       

      Jazyk: Anglický

      Ročník: PK

      Termín: Utorok 17.30 – 19.00 (č.78)

           Piatok 16.40 -18.10 (č.32)

      Miestnosť: č.78/ č.32

      Vyučujúci: Mgr. Natália Savková / Kevin A. Macke

      1. Amir Adriana
      2. Brodňanský Dávid
      3. Dunda Ján
      4. Gurčík Filip
      5. Holman Jakub
      6. Košalková Monika
      7. Kotuľáková Emma
      8. Kuchárová Veronika
      9. Lacková Ivana
      10. Onďáková Anetta
      11. Pachta Matej
      12. Petričová Nina
      13. Slaninová Lucia
      14. Sedlár Martin
      15. Šarišská Tatiana
      16. Štefanková Romana
      17. Tkáčová Emma
      18. Tuptová Ema
      19. Vargovčíková Lenka
      20. Vincová Alexandra

       

      Jazyk: Anglický

      Ročník: PK

      Termín:      Streda: 18.20 – 19.50 Sipko č. 30

                          Piatok: 15.00 – 16.30 Macke  č. 32

      Miestnosť: 30, 32

      Vyučujúci:  Mgr. Sipko

                          Kevin Macke

       

        1. Baňasová Beáta
        2. Benčová Tamara                                
        3. Durkáč Ľubomír                               
        4. Gavurová Paula                                
        5. Hrabušická Alexia                
        6. Jenčo Marek
        7. Karafová Simona                             
        8. Kollár Eduard
        9. Kronová Sára                                   
        10. Nagyová Mária, Mgr.
        11. Paraskevi Siamitra                           
        12. Petz Matej                                        
        13. Potočňák Šimon                               
        14. Sedlák Šimon                                   
        15. Schwartzová Sára Lea                      
        16. Šoltisová Zuzana                              
        17. Vašková Ema                                   
        18. Vojteková Alexandra.                      
        19. Vraňuchová Soňa                             
        20. Želonková Lenka      

           

      Jazyk:   Anglický

      Ročník:   PK (štud./dosp.)

      Termín:   Pondelok 17:30-19-00 (č. 32)

                       Piatok     15:00-16:30 (č. 102)        

      Miestnosť: č. 32/č. 102

      Vyučujúci: Kevin A. Macke, M.A./Mgr. Juraj Šnirc

       

      1. Březovják Boris
      2. Bujnovský Dávid, Mgr. PhD.
      3. Červeňák Matúš
      4. Ďurica Michal
      5. Ferencová Michaela
      6. Gladiš Šimon Václav
      7. Holendová Eva, Mgr.
      8. Humeňanská Timea
      9. Klimovič Adam
      10. Lipka Daniel
      11. Macejová Nina
      12. Mižanin Maroš
      13. Porošinová Lea
      14. Prestlová Alica
      15. Príhoda Michal
      16. Prokopová Simona, Mgr.
      17. Rusnák Daniel
      18. Šišin Viktor, Mgr., PhD.
      19. Varga Timotej
      20. Vrublovský Peter