• Rozvrh kurzov angličtiny  

      školský rok 2018/2019
      •                       ROZVRH – šk. rok 2018/2019

        Základný žiacky kurz 1. ročník /ZK1 105/, tzv. 1. prípravka
        Kurz                                   Miestnosť                                                Termín                  Vyučujúci                                      

        ZK1 105 A

        127

        utorok 14.00-15.05 hod

        štvrok 14.00-15.05 hod.

        Mgr. P. Gálová

         

               
               
               

         

         

         

         

                                                                       

         

         

         

         

        Anglický jazyk

         KURZ

          MIESTNOSŤ

               TERMÍN  

              VYUČUJÚCI

            Základný žiacky kurz 1. ročník /ZK 1 105/ - 1. prír.

        ZK 1 105 A

        127

        Utorok 14.00 – 15.05             

        štvrtok 14.00 – 15.05

        Mgr. P. Gálová

        ZK1 105

        B

        ZŠ Bajkalská

        Pondelok / streda

        14.00 – 15.05 hod.

        Mgr. G. Cirjaková

        ZK1 105

        C

        ZŠ Bajkalská

        utorok / štvrtok

        15.10-16.15 hod

        Mgr. J. Prextová

        ZK 1 105

        D

        ZŠ Májové námestie

        pondelok / streda

        15.00 – 16.05 hod.

        Mgr. D. Uličná

             Základný žiacky kurz 2. ročník /ZK 2 105/ - 2. prípravka

        ZK 2 105 A

        126, 104

        streda 14:30 – 15:35

        piatok 14:00 – 15:05

        Mgr. M. Douděrová  126

        Mgr. M. Douděrová  104

        ZK 2 105

        B

        128

        pondelok 14.30 -15.35

        streda      14.30- 15.35

        Mgr. P. Gálová

         

        ZK 2 105

        C

        30

        utorok 14.50 – 15.55

        piatok 15.00-16.05

        Mgr. J. Sipko

        ZK 2 105

        D

        ZŠ Bajkalská

        pondelok / streda

        15.10 – 16.15 hod.

        Mgr. G. Cirjaková

        ZK 2 105

        E

        ZŠ Bajkalská

        utorok/štvrtok

        14.00 – 15.05 hod.

        Mgr. J. Prextová

        ZK 2 105

        F

        ZŠ Májové námestie

        utorok  / štvrtok

        15.00 – 16.05 hod.

        Mgr. D. Uličná

        ZK 2 105

        G

        ZŠ Májové námestie

        utorok / štvrtok

        16.10 – 17.15 hod.

        Mgr. D. Uličná

                     

         

         

                           Anglický jazyk -  Základný kurz, 1. ročník /ZK 1/

        KURZ

        MIESTNOSŤ                 

        TERMÍN                                          

        VYUČUJÚCI

        ZK 1 A        

        74                             

        Pondelok  18.20-19.50      

        Streda 17.35-19.05

        Mgr. N. Andrejková                 

        ZK 1 B

        74

        utorok   15.00 – 16.30

        piatok  14.45 – 16.15

        Mgr. N. Andrejková

        ZK 1 C

        127

        pondelok 15.00-16.30

        streda 15,00-16,30

        PaedDr. L. Bicáková

        ZK 1 D

        104

        utorok 15.00 -16.30

        štvrtok 15.00 – 16.30

        Mgr. M. Douděrová

        ZK 1 E

        33

        Pondelok / streda

        15.45 – 17.15          

        Mgr. P. Gálová

        ZK 1 F

        33

        utorok: 15.15 – 16.45

        štvrtok: 15.15 – 16.45

        Mgr. P. Gálová

        ZK 1 G

        33

        utorok 16:55-18:25

        piatok 15:00-16:30

        Mgr. P. Gálová

        ZK 1 H

        82

        utorok   18.20 – 19.50

        štvrtok  17.35 – 19.05

        Mgr. E. Kuchárová

        ZK 1 I

        75

        Pondelok 15.00-16.30

        Streda 15.00 – 16.30

        Mgr. D. Kundračíková

        ZK 1 J

        109

        Pondelok, streda

        15.00 – 16.30

        Mgr. Z. Príhodová

        ZK 1 K

        109

        Utorok 15.00-16.30

        Piatok 14.45-16.15

        Mgr. Z. Príhodová

         

         

        Anglický jazyk -  Základný kurz, 2. ročník /ZK 2/

        KURZ            

        MIESTNOSŤ                 

        TERMÍN /deň,hod/                      

        VYUČUJÚCI                           

        ZK 2 A

        104

        Pondelok 15.00-16.30

        Streda 15.40-17.10

        Mgr. M. Douděrová

        ZK 2 B

        33

        Pondelok      17.25–18.55

        Streda            17.25-18.55

        Mgr. P. Gálová

        ZK 2 C

        78

        Utorok 18:20 – 19:50

        štvrtok 18:20 – 19:50

        Mgr. E. Klauzerová

        ZK 2 D

        82

        Utorok 15.00 – 16.30

        piatok 15.00 – 16.30

        Mgr. E. Kuchárová

        ZK 2 E

        82

        Pondelok / streda

        15.00 – 16.30 hod.

        Mgr. E. Kuchárová

        ZK 2 F

        75

        Utorok / štvrtok

        15.00 – 16.30

        Mgr. D. Kundračíková

        ZK 2 G

        75

        Pondelok / Streda

        16.40 – 18.10

        Mgr. D. Kundračíková

        ZK 2 H

        109

        Utorok 16.40-18.10

        Štvrtok 15.00-16.30

        Mgr. Z. Príhodová

        ZK 2 

        30

        Pondelok, streda    

        15,00 -16,30

        Mgr. J. Sipko

         

         

        Anglický jazyk -  Stredný kurz, 1. ročník /SK 1/

        KURZ            

        MIESTNOSŤ                  

        TERMÍN                                        

        VYUČUJÚCI                          

        SK 1 A

        74

        pondelok: 15,00-16,30

        streda: 15,00-16,30

        Mgr. N. Andrejková

        SK 1 B

        104

        Pondelok 16.40-18.10

        Streda 17.15-18.45

        Mgr. M. Douděrová

        SK 1 C

        104

        Utorok 17.25-18.55

        Štvrtok 16.40-18.10

        Mgr. M. Douděrová

        SK 1 D

        78

        Pondelok / streda

        15.00 – 16.30

        Mgr. E. Klauzerová

        SK 1 E

        78

        Utorok – štvrtok

        15.00 – 16.30

        Mgr. E. Klauzerová

        SK 1 F

        82

        utorok   16.40-18.10

        štvrtok  15:00–16:30

        Mgr. E. Kuchárová

        SK 1 G

        30

        Utorok            16.00 – 17.30

        Štvrtok 15.00 – 16.30

        Mgr. J. Sipko

        SK 1 H

        30

        Pondelok 18:20–19:50

        Streda 18:20 – 19:50

        Mgr. J. Sipko

        SK 1 I

        102

        Utorok / Štvrtok

        15:00 - 16:30

        Mgr. J. Šnirc

        SK 1 J

        102

        Utorok /  Štvrtok

        16:40 – 18:10 

        Mgr. J. Šnirc

         

         

               Anglický jazyk -  Stredný kurz, 2. ročník /SK 2/

        KURZ             

        MIESTNOSŤ                 

        TERMÍN                                      

        VYUČUJÚCI

        SK 2  A

        74, 32

        Pondelok 16:40 – 18:10

            Streda 16:40 – 17:25

            Streda 17:25 – 18:10

        Mgr. N. Andrejková /74/

        Mgr. N. Andrejková /74/

        Kevin Macke /32/

        SK 2 B

        74, 32

        utorok  16.40-17.25

                     17.25-18.10

        Štvrtok 15.00-16.30

        Mgr. N. Andrejková /74/

        Kevin Macke /32/

        Mgr. N. Andrejková /74/

        SK 2 C

        104, 32

        utorok  15.45-16.30 

                    16.30-17.15    

        Piatok  15.05-16.35                         

        Kevin Macke /32/

        Mgr. M. Douděrová /104/

        Mgr. M. Douděrová /104/  

        SK 2 D

        78, 32

        Streda- 16.40-18.10      

        Piatok   15.00- 15.45

                      15.45-16.30

        Mgr. E. Klauzerová /78/

        Kevin Macke /32/

        Mgr. E. Klauzerová /78/

        SK 2 E

        78, 32

        Pondelok 16.40-18.10

        Piatok - 15.00-15.45

                       15.45-16.30

        Mgr. E. Klauzerová /78/

        Mgr. E. Klauzerová /78/

        Kevin Macke /32/

        SK 2 F

        82, 32

        pondelok 16,40-17,25

                       17.25-18.10

        streda:    16,40-18,10

        Mgr. E. Kuchárová /82/

        Kevin Macke /32/

        Mgr. E. Kuchárová /82/

        SK 2 G

        82,32

        pondelok 17.35-19.05

        štvrtok     15.45-16-30

                       16,35-17,20               

        Mgr. E. Kuchárová /82/

        Kevin Macke /32/

        Mgr. E. Kuchárová /82/    

        SK 2 H

        30, 32

        utorok      16.40 – 17.25

                        17.30-18.15 streda     

                        16.40 – 18.10

        Kevin Macke /32/

        Mgr. J. Sipko /30/

        Mgr. J. Sipko /30/

        SK 2 I

        102, 103

        pondelok 15:00–16:30 

        streda  16:40 – 17:25   

                    17:25 - 18:10 

        Mgr. J. Šnirc /102/

        Mark Swanson /102/

        Mgr. J. Šnirc /103/

        SK 2 J

        102, 103

        pondelok  18:20 – 19:50   

        streda     16:40-17:25         

                       17:25–18:10

        Mgr. J. Šnirc /102/          

        Mgr. J. Šnirc /103/

        Mark Swanson /102/

        SK 2 K

        EP

        Gym. Lipany

        Pondelok 17.15-18.45

        Streda 17.15-18.45

        PhDr. D. Kazimír, PhD.

         

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

        Anglický jazyk - Vyšší kurz 1. ročník /VK 1/ 

        KURZ

        MIESTNOSŤ

        TERMÍN

        VYUČUJÚCI

        VK 1 A

        74

        utorok 17.35 – 19.05

        štvrtok            17.20 – 18.50

        Mgr. N. Andrejková

        VK 1 B

        78

        utorok 16:40-18:10

        štvrtok 16:40-18:10

        Mgr. E. Klauzerová

        VK 1 C

        75

         

        Utorok / štvrtok

        16.40 – 18.10

        Mgr. D. Kundračíková

        VK 1 D

        110

        pondelok  / streda

        15.00-16.30

        O. Simková

        VK1 E

        110

        utorok / štvrtok

        15:00 – 16:30

        O. Simková

        VK 1 F

        102

        Pondelok: 16.40 – 18.10

        Streda: 15.00 – 16.30

        Mgr. J. Šnirc

         

         

        Anglický jazyk -  Vyšší kurz 2. ročník /VK2/

        KURZ

        MIESTNOSŤ

        TERMÍN

        VYUČUJÚCI

        VK 2 A    

        109, 32

        pondelok 16:40-18:10   

        streda  18:20-19:50

        Mgr. Z. Príhodová /109/

        Kevin Macke /32/

        VK 2 B

        32, 110

        pondelok 18:20 –19:50

        streda 16:40 – 18:10    

        Kevin Macke /32/

        O. Simková /110/

        VK 2 C

        30, 32

        pondelok  16.40-18.10

        streda  15.45-17.15

        Mgr. J. Sipko /30/

        Macke Kevin /32/

        VK 2 D

        102, 32

        Utorok: 18.20 – 19.50

        Štvrtok: 16.40 – 18.10

        Mgr. J. Šnirc /102/

        Kevin Macke /32/

         

         

        Anglický jazyk -     Prípravný kurz na všeobecnú štátnu  jazykovú skúšku  /PK v šjs/

        KURZ

        MIESTNOSŤ

        TERMÍN

        VYUČUJÚCI

        PK A

        110, 32

        Pondelok 16.40-18.10

        Štvrtok     18.20-19.50

        O. Simková /110/

        K. Macke

        PK B

        30, 32

        streda   16.40-18.10

        piatok    16.40-18.10

        Mgr. J. Sipko/30/

        Macke Kevin /32/

        PK C

        32, 102

        pondelok   15.45 -17.15

        piatok        15.00–16.30

        Kevin Macke /32/

        Mgr. J. Šnirc /102/

         

        Anglický jazyk -      konverzačný kurz na úrovni B2-C1 1 x 90 min.                 

        KURZ

        MIESTN.

        TERMÍN

        VYUČUJÚCI

        Konverzačný

        B2-C1

        102

        streda 18.20-19.50 hod.

        Mark Swanson