Rozvrhy ANJ
Svoje meno v zoznamoch vyhľadáte stlačením: Ctrl F
Ak vám nevyhovuje termín kurzu, nájdite si kurz, ktorý vám časovo vyhovuje a kontaktujte priamo daného vyučujúceho emailom /emailové adresy nájdete v sekcii: O nás/ Zamestnanci/, alebo príďte osobne do zborovne 18.9. a 19.9.2023 od 14.00 do 15.00, alebo priamo na danú vyučovaciu hodinu, ktorá vám vyhovuje.
Ďakujeme za pochopenie
Na prvú hodinu si prosím doneste: potvrdenie o zaplatení a návleky
Jazyk: Anglický
Ročník: ZK1/105 Bajkalská
Termín: Utorok 14.00 – 15.05
Štvrtok 14.00 – 15.05
Miestnosť: Jazyková učebňa
Vyučujúci: Mgr. Natália Savková
- Alberty Matej
- Breznoščaková Nina
- Dankovič Lukáš
- Drab Richard
- Fekete Tomáš
- Glivinskyi Ivan
- Harčariková Natália
- Ižár Tibor Hugo
- Knuth Walter
- Krochmaľ Eduard
- Ličák Lukáš
- Onderčová Sofia Anna
- Pendrák Marko
Jazyk: Anglický
Ročník: ZK1/105 prvá prípravka, Plzenská
Termín: Utorok 14:30 – 15:35
Štvrtok 14:30 – 15:35
Miestnosť: č. 33
Vyučujúci: Mgr. Patrícia Gálová
- Babila Elizaveta
- Fečo Boris
- Fečo Hugo
- Fečo Leo
- Gurčíková Alexandra
- Jaduš Eliáš
- Kopčák Olive
- Laclavíková Natália
- Mačurová Natália
- Majirská Miluša
- Majirský Krišpín
- Mihalik Oliver
- Vaško Dávid
- Voľanská Jana
- Želizňak Matiaš
Jazyk: Anglický
Ročník: ZK1/105 prvá prípravkaTermín: Streda 13:45 - 14:50
Piatok 13:45 - 14:50
Miestnosť: Jazyková učebňa – ZŠ Májové námestie
- Stretnutie pri vrátnici – vyučujúca si vyzdvihne žiakov pred vyučovaním).
Vyučujúci: Mgr. Veronika Semancová
- Drab Richard
- Duda Samel
- Dudaščíková Simona
- Gajdoš Gordana
- Holod Oliver
- Iľko Marcus
- Kindjová Soňa
- Kolcunová Karolína
- Kolcunová Natália
- Obročníková Nina
- Okoš Filip
- Petrič Matej
- Rešovská Timea
- Španirová Elena
Jazyk: Anglický
Ročník: ZK2/105 druhá prípravka, Plzenská
Termín: Pondelok 14:30 – 15:35
Streda 14:30 – 15:35
Miestnosť: č. 33
Vyučujúci: Mgr. Patrícia Gálová
- Bašistová Alexandra
- Benča Filip
- Jakubek Nelly
- Kmecová Emma
- Kras Lukáš
- Kušnirová Vivien
- Leščinská Miriama
- Lukáč Tomáš
- Pošiváková Nina
- Sedláková Ema
- Šoltés Ella
- Šoltés Juraj
- Zapotoková Elena
Jazyk: Anglický
Ročník: ZK2/105 druhá prípravkaTermín: Streda 14:50 - 15:55
Piatok 14:50 -15:55
Miestnosť: Jazyková učebňa – ZŠ Májové námestie
(1.Stretnutie pri vrátnici – vyučujúca si vyzdvihne žiakov pred vyučovaním).
Vyučujúci: Mgr. Veronika Semancová- Baloga Šimon
- Bindzárová Emma
- Dlugoš Matej
- Kičura Marko
- Kozmová Zara
- Leščinský Lukáš
- Leščinský Tomáš
- Lichvár Martin
- Malec Filip
- Mňahončák Matej
- Radačovská Stela
- Rendvanská Alexandra
- Ševčík Vlastimil
- Turčan Andrej
- Vlček Jakub
Jazyk: Anglický
Ročník: ZK2/105 (ZŠ) – 2. prípravný ročník
Termín: Utorok 14.15 – 15.20
Štvrtok 14.30 – 15.35
Miestnosť: č. 127
Vyučujúci: Mgr. Zuzana Príhodová
- Bartková Dominika
- Čopíková Alexis
- Duda Samuel
- Girmalová Hana
- Karabinošová Natália
- Kasenčáková Lucia
- Kirňak Tomáš
- Marušák Viliam
- Tkáčová Vanesa
- Vraňuchová Vivien
Úvodná hodina sa uskutoční v utorok 19.9.2023. Poslucháčov si vyučujúca vyzdvihne na vrátnici na prízemí o 14.15h.
Ročník: ZK1 Bajkalská
Termín: Utorok 15.15 – 16.45
Štvrtok 15.15 – 16.45
Miestnosť: Jazyková učebňa
Vyučujúci: Mgr. Natália Savková
- Boganinová Natália
- Callová Nela
- Čikoš Martin
- Čikošová Michaela
- Droppová Eva
- Jurčišin Juraj
- Kubani Richard
- Kubaniová Hana
- Lacko Jakub
- Novický Ján
- Orlovská Nela
- Pekelnický Michal
- Perečinský Adam
- Petrišin Leo
- Sučko Šimon
- Štofaňák Ján
- Tomková Bianka
- Uhrin Leo
Jazyk: Anglický
Ročník: ZK1 (ZŠ)
Termín: Pondelok 15.00 – 16.30
Streda 15.00 – 16.30
Miestnosť: č. 109
Vyučujúci: Mgr. Zuzana Príhodová
- Ďaďovský Matyáš
- Gajdošová Nina
- Handzušová Nina
- Humeňanská Simona
- Jaselský Patrik
- Kozmová Sofia
- Ligus Tomáš
- Lipár Anton
- Nemcová Dorotea
- Pasok Nikola
- Pastirčák Hugo
- Príhodová Hana
- Rypák Dáruis Lucas
- Stredňáková Diana
- Vasylkovskyi Andrii
Jazyk: anglický
Ročník: ZK1 žiaci
Termín: utorok: 15:00 – 16:30
štvrtok: 15:00 – 16:30
Miestnosť: č. 82
Vyučujúci: Mgr. M. Douděrová
- Babik Martin
- Grivna Daniel
- Hudáková Vanesa
- Kiššová Mia
- Kobryn Andrii
- Kobryn Stanislav
- Korupecká Sofia
- Pribula Richard
- Romčová Diana
- Voľanská Olívia
Jazyk: anglický
Ročník: ZK1 žiaci
Termín: pondelok: 15:00 – 16:30
streda: 15:00 – 16:30
Miestnosť: č. 104
Vyučujúci: Mgr. A. Hudáková
- Drabová Sofia
- Harčaríková Barbora
- Jusková Kristína
- Karabinošová Diana
- Kardoš Samuel
- Kľučiarová Alžbeta
- Kobuľská Klaudia
- Kolenka Tomáš
- Labová Kristína
- Lešková Andrea
- Magdová Natália
- Opalák Jakub
- Opalák Martin
- Pellová Larisa
- Rahl Sára
- Talianová Nina
- Vyhnánek Jozef
- Ženčuchová Andrea
Jazyk: Anglický
Ročník: ZK1Termín: Pondelok 15:00 - 16:30
Štvrtok 15:00 - 16:30
Miestnosť: č.110
Vyučujúci: Mgr. Veronika Semancová- Balun Lukáš
- Beliško Michal
- Gonda Adam
- Hardoň Jakub
- Horváth Jakub
- Krejnus Samuel
- Malajter Daniel
- Miščíková Veronika
- Mojzešová Karolína
- Novotný Tomáš
- Petrik Matúš
- Sabolová Linda
- Trojanová Simona
- Vargová Diana
- Žipajová Emily
Jazyk: Anglický
Ročník: ZK 1 Dospelí
Termín: Pondelok: 18.20 – 19.50
Streda: 18.20 – 19.50
Miestnosť: č. 30
Vyučujúci: Mgr. J. Sipko
- Berciková Jana
- Engeľová Adriána
- Ferencová Mária, Paed Dr.
- Hlad Štefan
- Humeňanský Martin, Mgr.
- Krejnusová Mária, Mgr.
- Legdanová Adriana, Ing.
- Majerníková Tatiana
- Marton Martin
- Reváková Dajana, Bc.
- Slovenská Bibiana, Mgr.
- Zubrická Ingrid, Mgr.
Jazyk: Anglický
Ročník: ZK2 (dospelí)
Termín: pondelok 18:00-19:30
streda 18:00-19:30
Miestnosť: č. 102
Vyučujúci: Mgr. Juraj Šnirc
- Andrejková Zuzana, Mgr.
- Antalová Daša, Mgr.
- Belejová Oľga, Mgr.
- Čikeš Michaela, Mgr.
- Ivanko Martin
- Kolivošková Renáta
- Liptáková Mária, Ing.
- Mruzová Jana
- Olejníková Veronika, Mgr.
- Parimucha Jan, Ing.
- Sokolovský Oto, Ing.
- Žlebčíková Zuzana, Ing.
Jazyk: Anglický
Ročník: ZK2
Termín: Utorok 15:45 – 17:15
Štvrtok 15:45 – 17:15
Miestnosť: č. 33
Vyučujúci: Mgr. Patrícia Gálová
- Černický Marko
- Čížeková Petra
- Demčáková Eva
- Ivanecká Mária
- Kľučiar Jakub
- Kostelníková Patrícia
- Kron Šimon
- Kyseľová Sandra
- Lacko Tomáš
- Lešková Dorota
- Luterán Daniel
- Onofrejová Natália
- Packová Nela
- Palčisková Stella
- Rahl Neo
- Stopa Jakub
- Šafranko Tadeáš
- Valiček Viliam
- Vašková Nela
- Vašková Zuzana
Jazyk: Anglický
Ročník: ZK2 (žiaci)
Termín: Pondelok 14.45 – 16.15
Streda 14.45 – 16.15
Miestnosť: č.78
Vyučujúci: Mgr. Natália Savková
- Bašista Matej
- Brumerčík Samuel
- Demeková Lucia
- Duleba Boris
- Dvorčaková Iva
- Ďurechová Kristína
- Ligusová barbora
- Marcinovová Eva
- Miščík Marko
- Parada Matiáš
- Ragulská Nela
- Rodáková Hana
- Stančák Sofia
- Stošeková Maxine
- Šarišská Sofia
- Šarišská Viktória
- Timková Andrea
- Vlček Filip
Jazyk: Anglický
Ročník: ZK 2
Termín: Utorok: 15.00 – 16.30
Štvrtok: 15.00 – 16.30
Miestnosť: č. 30
Vyučujúci: Mgr. J. Sipko
- Balucha Maxim
- Čajko Maxim
- Gurková Gréta
- Hudák Michal
- Chovanec Samuel
- Jedinák Tobiáš
- Košč Radovan
- Krakovská Nelly
- Krišková Alexandra
- Malajter Richard
- Marcin Jakub
- Mikolajová Ester
- Milasová Alica
- Olexa Filip
- Onuferová Viktória
- Oravcová Sarah
- Pecúchová Sára
- Zálehová Karolína
Jazyk: Anglický
Ročník: ZK 2
Termín: Pondelok: 15.00 – 16.30
Streda: 15.00 – 16.30
Miestnosť: č. 30
Vyučujúci: Mgr. J. Sipko
- Andrejčáková Nela
- Balčák Marko
- Brodová Soňa
- Chovancová Nela
- Gerba Timotej
- Kolpak Alexander
- Krescanko Lukáš
- Krescanková Lívia
- Križanová Lenka
- Kyseľ Matúš
- Petráková Elena
- Pichňa Samuel
- Semančíková Petra
- Varga Ján
- Závecká Sofia
Jazyk: Anglický
Ročník: ZK2Termín: Utorok 15:00 - 16:30
Štvrtok 16:40 - 18:10
Miestnosť: č.110
Vyučujúci: Mgr. Veronika Semancová- Bindas Teodor
- Dobranská Anna
- Hudáková Sára
- Jusková Kristína
- Kavalec Marek
- Kridlová Bianka
- Krišková Vanda
- Ladányiová Šarlota
- Mackaničová Sofia
- Nemcová Liora
- Oskar Benko
- Petrušková Miriam
Jazyk: Anglický
Ročník: SK1 (ZŠ)
Termín: Utorok 15.30 – 17.00 (Z. Príhodová)
Štvrtok 15.00 – 15.45 (Mark Swanson, č.103)
15.45 – 16.30 (Z. Príhodová)
Miestnosť: č. 109
Vyučujúci: Mgr. Zuzana Príhodová
- Čarná Karin
- Dzurillová Janka
- Ferencová Katarína
- Franko Filip
- Gmitrová Denisa
- Kollárová Jana
- Majdák Filip
- Malajterová Lýdia
- Nováková Katarína
- Novotná Sandra Mária
- Paľová Bibiána
- Ščerbáková Katarína
- Zachar Jakub
- Zapotoková Marína
Jazyk: Anglický
Ročník: SK1
Termín: Pondelok 16:40 – 18:10
Streda 15:00 – 15:45 č. 103
Streda 15:45 – 16:30 č. 33
Miestnosť: č. 33, č. 103
Vyučujúci: Mgr. Patrícia Gálová, Mark Swanson
- Báliková Zoja
- Fotta Timotej
- Kozmová Laura
- Kuba Tomáš
- Lamy Sebastián
- Lazoríková Sofia
- Lešková Nina
- Lešková Zuzana
- Lukáč Peter
- Lukáčová Kristína
- Mihálik Alex
- Mižanin Matej
- Mochňáková Andrea
- Onofrejová Daniela
- Šitarová Nikol
- Varga Adam
- Výhonská Anna
- Žilková Jana
Jazyk: Anglický
Ročník: SK1 žiaciTermín: Pondelok 16:40 – 18:10 (Mgr. Veronika Semancová), č.110
Streda 16:50 - 17:35 (Mgr. Veronika Semancová), č.110
Streda 17:35 – 18:20 (Mark Swanson), č.103
Miestnosť: č.110/č.103
Vyučujúci: Mgr. Veronika Semancová, Mark Swanson- Bednáriková Karina
- Bushynskyi Oleksandr
- Drimáková Laura
- Droppová Michaela
- Fryková Alexandra
- Fuchsová Eliška
- Hnatová Sofia
- Krotký Peter Aron
- Minarič Oskar
- Novická Ester Noemi
- Novický Jakub
- Romčo Samuel
- Straková Sandra
- Šarišská Laura
Jazyk: Anglický
Ročník: SK1 A
Termín: Pondelok 15:45-17:15
Streda 15:45-17:25
/Streda 16:40-17:25 Mark/
Miestnosť: č. 75, /Mark- č. 103/
Vyučujúci: PaedDr. Natália Andrejková
Mark Swanson
- Budaiová Lucia
- Dobranský Pavol
- Grejták Michal
- Justiňáková Tamara
- Kakaščíková Nela
- Kavalecová Alžbeta
- Mikulová Melánia
- Siváková Michaela
- Širotňák Dávid
- Šoltés Michal
- Tabišová Eliška
- Varga Leo
Jazyk: Anglický
Ročník: SK1 B
Termín: Utorok 15:45-17:25
/Utorok 16:40-17:25 Mark/
Štvrtok 15:00-16:30
Miestnosť: č. 75, /Mark- č. 103/
Vyučujúci: PaedDr. Natália Andrejková
Mark Swanson
- Cákoci Adam
- Cákoci Dávid
- Doležiová Laura
- Gumanová Alica
- Kizáková Tamara
- Kmecová Linda
- Lech Patrik
- Lipková Nela
- Mičková Eliška
- Oľšavská Bianka
- Panová Hana
- Ziemba Simon
Ročník: SK1 - (dospelí)
Termín: utorok 17:30-19:00
štvrtok 16:20-17:50
Miestnosť: č. 102
č. 103/102
Vyučujúci: Mgr. Juraj Šnirc/
Mark Swanson M.A.
- Timková Ľudmila, Mgr.
- Beňová Viola, Ing.
- Bubenová Eva
- Činčera Karol
- Frištik Patrik, Ing.
- Engeľová Tatiana
- Galajdová Katarína, Mgr.
- Goroľ Štefan, Mgr.
- Šafranková Lenka, Mgr.
- Jakubeková Nikola
- Pribula Stanslav, Mgr.
- Vysocký Martin, Ing, LL.M.
Jazyk: Anglický
Ročník: SK2
Termín: Pondelok 15:00 – 15:45 č. 32
Pondelok 15:45 – 16:30 č. 33
Streda 16:40 – 18:10
Miestnosť: č. 32, č. 33
Vyučujúci: Mgr. Patrícia Gálová, Kevin Macke B.A.
- Demko Róbert
- Hatala Peter
- Hudačko Jakub
- Kollárová Katarína
- Kollárová Sofia
- Kronová Laura
- Miščík Samuel
- Pecúchová Dana
- Sedlačko Richard
- Slivka Šimon
- Štovčík Patrik
- Uličný Tomáš
- Wünsch Nino
Jazyk: Anglický
Ročník: SK2 - (dospelí)
Termín: pondelok 16:40-17:25/
/17:25-18:20
streda 16:30-18:00
Miestnosť: č. 102/č. 32
č. 102
Vyučujúci: Mgr. Juraj Šnirc/
Kevin Macke, B.A.
- Slobodová Zuzana, Mgr., PhD.
- Matejová Slávka
- Brillová Zuzana, Mgr.
- Ivanová Lenka, PhDr.
- Mižaninová Diana, Bc.
- Šoltés Miroslava, PhDr., PhD.
- Vitovičová Jarmila, Mgr.
- Medvid Yevhenia, Bc.
- Dugas Radoslav, Ing.
- Považanová Denisa, Mgr.
- Slobodová Zuzana, Mgr., PhD.
Jazyk: Anglický
Ročník: SK2 (ZŠ)
Termín: Pondelok 16.40 – 18.10 (Z. Príhodová)
Streda 16.35 – 17.20 (Z. Príhodová)
17.20 – 18.05 (Kevin Macke, č. 32)
Miestnosť: č. 109
Vyučujúci: Mgr. Zuzana Príhodová
-
- Biroš Adam
- Bobáková Nina Tereza
- Čajko Aleš
- Dobrovič Stanislav
- Hlubovič Matej
- Humeňajová Michaela
- Javorská Natália
- Kaňuščinová Natália
- Klimovič Tomáš
- Kováčová Karolína
- Krakovský Adam
- Krejnusová Sofia
- Kušnírová Mária
- Maliňaková Tamara
- Michalíková Nela
- Perečinský Tomáš
- Vajda Šimon
Jazyk: Anglický
Ročník: SK2 A
Termín: Pondelok 17:25-18:55
Streda 15:00-16:30
/Streda 15:45-16:30 Mark/
Miestnosť: č. 75, /Mark- č. 103 /
Vyučujúci: PaedDr. Natália Andrejková
Mark Swanson
- Dancáková Sára
- Horváthová Terézia
- Chovan Christian
- Kopčáková Mária
- Maruša Adam
- Novotný Jakub
- Pavúková Alexandra
- Perecárová Linda
- Prusák Jakub
- Prusák Matej
- Repčík Dávid
- Semančík Matej
- Šlosár Jakub
- Valkovičová Adela
- Vargová Ema
Jazyk: Anglický
Ročník: SK2 B
Termín: Utorok 15:00-16:30
/Utorok 15:45-16:30 Mark/
Štvrtok 16:40-18:10
Miestnosť: č. 75, /Mark- č. 103 /
Vyučujúci: PaedDr. Natália Andrejková
Mark Swanson
- Fekete Filip
- Gmitrová Dominika
- Kolesár Maxim
- Leláková Tamara
- Ličáková Vanesa
- Lorinčíková Nina
- Majcherová Lucia
- Pohlod Tomáš
- Potočňák Matej
- Šoltésová Nela
- Tarbajovský Oskar
- Tomičová Tamara
- Tuptová Tamara
- Vasiliak Samuel
- Vihonský Jakub
Jazyk: Anglický
Ročník: SK2 žiaciTermín: Utorok 15:45- 16:30 (Kevin Macke), č. 32
Utorok 16:40 -17:25 (Mgr. Veronika Semancová), č.110
Štvrtok 18:20- 19:50 (Mgr. Veronika Semancová), č.110
Miestnosť: č.110/č.32
Vyučujúci: Mgr. Veronika Semancová, Kevin Macke- Arendáčová Alica
- Benčík Tomáš
- Čermáková Barbora
- Demek Daniel
- Demek Michal
- Ďurica Matej
- Hužavová Simona
- Kažimír Matej
- Križovenská Kristína
- Miklašová Michaela
- Pažuk Martin
- Pijačková Nela
- Sčislak Šimon
- Vašková Natália
- Želiňák Michal
Jazyk: Anglický
Ročník: VK1
Termín: Pondelok 18:20-19:50
/Pondelok 18:20-19:05 Kevin/
Streda 16:40-18:10
Miestnosť: č. 75, /Kevin- č. 32 /
Vyučujúci: PaedDr. Natália Andrejková
Kevin Macke, B.A.
- Beňová Eva
- Čeklovská Nina
- Fecko Samuel
- Foltínová Simona
- Gardošová Liliana
- Gurka Martin
- Horňák Daniel
- Jánošíková Nela
- Kecerová Viktória
- Kivaderová Nina
- Kollarčík Emma
- Kuchárová Viktória
- Malicherová Rút
- Ondrej Patrik
- Oravcová Soňa
- Prikler Richard
- Salaganičová Ingrid
- Vyhnánek Tomáš
Jazyk: Anglický
Ročník: VK1
Termín: Utorok 17:25 – 18:55
Štvrtok 16:40 – 17:25, č. 103
Štvrtok 17:25 – 18:10, č. 33
Miestnosť: č. 33, č. 103
Vyučujúci: Mgr. Patrícia Gálová, Mark Swanson
- Giňovská Denisa
- Chromeková Lenka, JUDr.
- Ivanová Laura
- Kekeľová Chiara Laura
- Knut Jakub
- Kovalčíková Simona
- Krištofová Zuzana, Mgr.
- Ligusová Emma
- Liptáková Alexandra
- Miškuf Róbert
- Pravdová Radka, Mgr.
- Rjapošová Natália
- Sokolovský Martin
- Soroková Lea
- Szittyajová Veronika, Mgr.
- Tomková Bianca
- Vozňáková Timea
Jazyk: Anglický
Ročník: VK 1
Termín: Utorok: 16.40 – 18.10
Štvrtok: 15.45 – 16.30 č.32
Štvrtok: 16.40 – 17.25 č. 30
Miestnosť: č. 30, č. 32
Vyučujúci: Mgr. J. Sipko
Kevin Macke, B.A.
- Čekanová Gabriela
- Derner Maximilián
- Eštoková Emily
- Gardošová Nela
- Gondžur Filip
- Kravčíková Amélie
- Križan Šimon
- Kušnír Eduard
- Kyseľová Tatiana
- Letkovská Alexia
- Lokajová Alana
- Marcinov Šimon
- Paprčková Soňa
- Piroš Vladimír
- Pošivák Boris
- Roba Lukáš
- Spišovská Tamara
- Vojteková Paulína
Jazyk: anglický
Ročník: VK2
Termín: Pondelok 16.30 – 18.00
Štvrtok 15.00 – 16.30 (Kevin Macke B.A.)
Miestnosť: č.78, č.32
Vyučujúci: Mgr. Natália Savková
Kevin Macke B.A.
- Demčáková Ema
- Ferencová Dominika
- Gmitrová Michaela
- Hanzová Elena
- Kapišovský Damián
- Klimovičová Kamila
- Mladý Ján
- Mňahončák Tomás
- Ottová Viktória
- Reviľáková Zuzana PaedDr.
- Svocáková Marianna
- Szanto Sebastián
- Vargová natália
- Zapotoková Hana
Jazyk:anglický
Ročník: VK2
Termín: Streda 16.30 – 18.00
Piatok 16.40 – 18.10 (Kevin Macke B.A.)
Miestnosť: č.78, č.32
Vyučujúci: Mgr. Natália Savková
Kevin Macke B.A.
- Černická Tamara
- Ďaďovská Timea
- Džuppa Matúš
- Gašparovič Zoran
- Gazdičová Ema
- Gavurová Elena
- Chromá Rebecca
- Chromá Stella
- Kozma Damián
- Kudlák Filip
- Miščíková Daniela
- Ondášová natália
- Panová Eva
- Slivka Martin
- Stovčíková Eliška
- Tokarčíková Laura
- Vašková Tamara
Jazyk: Anglický
Ročník: VK 2
Termín: Pondelok: 16.40 – 18.10 č. 30
Štvrtok: 16.40 – 18.10 č. 32
Miestnosť: č. 30, č. 32
Vyučujúci: Mgr. J. Sipko
Kevin Macke, B.A.
- Balčák Jakub
- Čačík Matej
- Demeková Viktória
- Džuppa Filip
- Engeľová Alexandra
- Gerberyová Natália
- Gerlašinská Zuzana
- Ivančová Ľudmila
- Makara Jakub
- Ondriová Jaroslava
- Pastucha Damián
- Pčolinská Barbara
- Pekár Adam
- Prestl Richard
- Slavošová Michaela
- Spáčová Lucia
- Stejskal Matúš
- Široká Monika,
- Vargová Karin
- Verčimák Jakub
Jazyk: Anglický
Ročník: VK2 B
Termín: Streda 15:45-17:15-Kevin
Piatok 15:00-16:30
Miestnosť: č. 75, /Kevin- č. 32/
Vyučujúci: PaedDr. Natália Andrejková
Kevin Macke, B.A.
- Adamišinová Alžbeta
- Badžanová Katarína
- Balčáková Martina
- Hlubeň Norbert
- Javorská Katarína
- Kandera Krištof Max
- Kollárová Karolína
- Krajňák Jakub
- Lapšanská Miroslava
- Miháliková Nikola
- Petričová Barbora
- Petzová Alžbeta
- Piterová Bučková Alexia
- Pudleinerová Zara
- Šima Jakub
- Špirengová Kristína
- Tkáčová Laura
- Vaščáková Klára
- Vašková Nina
- Zlatohlavá Sandra
Jazyk: Anglický
Ročník: VK2 A študenti + dospelí
Termín: Utorok 16:40-18:10
Štvrtok 18:20-19:50-Kevin
Miestnosť: č. 75, /Kevin – č. 32/
Vyučujúci: PaedDr. Natália Andrejková
Kevin Macke, B.A.
- Antol Peter
- Bašistová Lívia
- Bezegová Tamara
- Čorbová Kristína
- Drábová Sára
- Findriková Viktória
- Halahyjová Laura
- Imrichová Silvia, PaedDr.
- Kolarčiková Anna, Ing.
- Kubáňová Alexandra
- Lehetová Barbora
- Miščíková Mária, Ing. MBA
- Miženková Aneta
- Ragančíková Tea
- Sabolová Nikola
- Saraka Maroš
- Saraková Alexandra
- Tomanová Kristína
- Zborovjanová Kamila, Bc.
Jazyk: Anglický
Ročník: PK
Termín: Streda: 16.40 – 18.10
Piatok: 15.00 – 16.30
Miestnosť: č.32, č. 30
Vyučujúci: Mgr. J. Sipko
Kevin Macke, B.A.
- Balara Michal
- Čerychová Žofia
- Doležalová Ema
- Gladišová Dajana
- Hagyari Peter Christián
- Ivanová Soňa
- Kuchár Adam
- Leone Alex
- Lokaj Adam
- Murcko Juraj
- Padová Michaela
- Ščecina Simeon Ján
- Sýkora Lukáš
Jazyk: Anglický
Ročník: PK
Termín: Utorok 16.40 – 18.10 (Kevin Macke B.A.)
Štvrtok 17.30 – 19.00
Miestnosť: č.78, č.32
Vyučujúci: Mgr. Natália Savková
Kevin Macke B.A.
- Andraščík Jakub
- Baranovič Marta, Mgr.
- Bartošíková Zuzana, Mgr.
- Bokšová Andrea, Mgr.
- Čenčariková Eva
- Grajcár jakub
- Hrabko Ján
- Karaffová Marcela, PhDr.
- Klepsateľová Ľudmila, Mgr.
- Matisko Jakub, ing. Mgr.
- Mikulová Lojza
- Olexyová Zuzana
- Prokopová Nina
- Šalata Kristián
- Šebejová Diana
- Šofraneková Alexandra
- Zapotoková Marianna, RnDr,, PhD
- Židik Patrik
Jazyk: Anglický
Ročník: PK
Termín: pondelok 15:45-17:15
štvrtok 18:00-19:30
Miestnosť: č. 32
č. 102
Vyučujúci: Kevin Macke, B.A.
Mgr. Juraj Šnirc
- Dudaščík Adam
- Tabišová Tereza
- Katriňáková Tamara
- Lešková Klára
- Ragulská Ema
- Šišin Viktor, PhD.
- Reguliová Dorota
- Šalamonová Katarína
- Viničenková Nina
- Radvanská Mária
- Zborovjan Martin, PhD.
ZŠ Kračúnovce
Jazyk: Anglický
Ročník: ZK1 žiaci
Termín: Pondelok 14:30 – 16.00
Utorok 14:30 – 16.00
Miestnosť: /č. triedy bude upresnené/ čakajte prosím vyučujúci na vrátnici
Vyučujúci: Mgr. Silvia Štrúsová
- Babejová Kristína
- Cimbová Michaela
- Dzurjunová Nela
- Gmitrová Olívia
- Hamara Kristián
- Harčarik Maximilián
- Harvan Lukáš Peter
- Jurčišin Šimon
- Kolarčíková Jasmína
- Kytíková Sandra
- Kopčová Katarína
- Kormoš Nikolas
- Kravec Jakub
- Lechman Bystrík
- Mašlej Martin
- Mihok Timotej
- Mizerák Lukáš
- Pavliková Jana
- Sima Oliver
- Sokolová Ema
- Sokolová Nina
- Šidelský Adam
- Tokáčová Dominika
- Vargová Klaudia
ZŠ Kračúnovce
Jazyk: Anglický
Ročník: ZK1 dospelí
Termín: prvá hodina bude v pondelok 18.9.2023 o 16.15 do 17.00
Miestnosť: /č. triedy bude upresnené/ čakajte prosím vyučujúci na vrátnici
Vyučujúci: Mgr. Silvia Štrúsová